Майстр спорту України

21 березня  пройшли змагання з плавання: Відкритий кубок Києва, вони ж як відбіркові на Кубок України.Бондарчук Олеся, учениця 9-б класу Погребського ліцею, покращила результати, отримала перше та друге місце, а також Олесі вручили посвідчення і значок Майстра спорту України.Далі ще багато змагань попереду і паралімпіада.Щиро вітаємо Олесю з перемогами, пишаємося! Бажаємо й далі цілеспрямовано йти до мети та здобувати найвищих висот

Весна і жінка дуже схожі

Жіноче свято і весна
Несуть з собою дні погожі.
По всій Землі, для всіх людей
Весна і жінка дуже схожі.
Здоров’я, ніжності, тепла,
‍Кохання вам бажаємо
,Із першим святом на весні
Усіх жінок вітаємо!⚘️⚘️⚘️
До Міжнародного дня жінки та весни випускники Погребського ліцею з класним керівником   С.Ю. Селюк підготували захід "7 кольорів весни". Свято було наповнене чудовими вітальними словами, кольоровими передбаченнями для вчителів  та працівниць, дівчат ліцею, веселими інсценізаціями  "Хата на тата або мама їде в Карпати", "Медична реформа", чудовими піснями, які виконали учениця 7 класу Хоменко Валерія та учениця 6-а класу Мудревська Мілана, запальними танцями від чарівних дівчаток з 5-а та 5-б класів.Президент учнівського самоврядування Гумега Андрій привітав всіх жінок зі святом та вручив грамоти з різними номінаціями.Щиро дякуємо нашим учням за таке незабутнє свято, подаровані емоції та наші посмішки.Нехай  весна принесе  найбажаніший дарунок для кожного - перемогу Дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити такі заходи і щиро вітаємо усіх жінок захисниць зі святом!

Борітеся – поборете!

9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, титана духу і пророка Тараса Шевченка.Поет хотів бачити Україну вільною і незалежною, а людей веселими і щасливими. Свої твори великий Кобзар писав чарівною, барвистою українською мовою, тому їх легко читати і запам'ятовувати.Тарас Шевченко наша дума, наша мудрість, наша сила. На його долю випало чимало страждань, але він був незламним і вірним сином своєму народові.Напередодні дня народження Тараса Шевченка під керівництвом вчителя       Я.М. Бугаєнко учні 4-А класу провели виховний захід, присвячений творчості поета. Діти згадували про тяжке дитинство, про кріпацтво, про заслання і важку долю Кабзаря через рядки його віршів. Звучали пісні на слова Шевченка.Виступ учнів не залишив байдужими глядачів. Щиро вдячні дітям за чудовий захід, а вчителю за організацію і підготовку.Творчість геніального сина України - безсмертна, а кожне його слово - пророче, воно допомагає боротися за волю і незалежність!

Українське поетичне слово

З метою вшанування пам'яті видатної української поетеси Лесі Українки, виховання любові до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини поетеси, учнями 3-б класу під керівництвом вчителя Ю.В. Дорошкевич був проведений  чудовий виховний захід.Учасники цього дійства зачарували глядачів. Діти розказували про життя поетеси, декларували її вірші, співали пісні, кружляли у  таночках, мов справжні метелики. На свято також завітала  лісова мавка, яка подарувала неймовірно казковий, чарівний таночок присутнім.Дякуємо за позитивні емоції нашим талановитим учням, вчителю за підготовку заходу.Миру, тепла всім!

Передай своє тепло

Учні Погребського ліцею хочуть зігріти наших військових і передати частинок свого тепла. Тому вони активно долучаються до виготовлення окопних свічок. Учні приносять металеві баночки, картон і під час повітряних тривог займаються їх виготовленням. Найактивнішими та відповідальними є учні 10-11 класів, а саме Гумега Андрій,  Некрашевич Катерина та Дуда Олександр.
25 лютого Затонський Максим, учень 2 Б класу Погребського ліцею,  зайняв 3 місце в турнірі по шахматам. Було 9 турів. Максим виграв 6. Почав займатися цим спортом Максим зовсім недавно. Вчився самостійно і 15.10.23 вирішив спробувати себе на турнірі. Тоді він зайняв 21 місце. Але вирішив не відступати від своєї мрії і продовжити тренування. На наступному турнірі він зайняв 16 місце, післе чого почав займатися у  шаховій школі. І ось після двух місяців зайнять - третє місце . Але найголовніший приз, який отримав Максим- це  книга,  про яку він дуже  мріяв. Отже, мрії збуваються, якщо наполегливо йти до своєї мети!Вітаємо Максима і бажаємо подальших успіхів та перемог!

Даруємо любов

14 лютого Погребський ліцей приєднався до акції «Даруємо любов» до дня Святого Валентина!Акція присвячена збору дружини Оксани для чоловіка Башти Андрія з Зазим'я, який боронить Україну від загарбників, на одному з тяжких напрямків Донецької області, у складі 72 бригаді «Чорні Запорожці». Сьогодні всі бажаючі змогли подарувати своє сердечко, на якому висловили слова любові. Плакат з побажаннями та  зібрану суму 10150 грн передали волонтерам Зазимської ТГ.Бажаємо всім миру, любові, кохання!

The house in the wood

Сьогодні в нашому ліцеї був проведений захід присвячений місячнику англійською мови. Учні 3-Б класу разом з вчителем англійської мови Пікулєвич А.С. та класоводом Дорошкевич Ю.В. приготували виставу The house in the wood. На учнівський дебют було запрошено батьків, учнів 3-а та 4-а класу, адміністрацію школи. Інсценізація казки на новий лад була проведена чудово. Сучасна музика, цікаві декорації, безліч дитячих емоцій допомогли ще більше обʼєднати учнівський колектив, покращили взаємостосунки батьків та вчителів, дали змогу проявити себе творчим учням.

Наші знов попереду!

Вітаємо учнів Погребського ліцею з призовими місцями у відкритому турнірі з дзюдо "Зимовий килим" серед юнаків та дівчат. Климась Дмитро, учень 4-Б класу,  зайняв 3 місцеНовіков Матвій, учень 3-Б клас, також зайняв 3 місцеБажаємо успіхів, наполегливо йти до своєї мети та здобувати перемоги і далі!

Тиждень військово - патріотичного виховання

В Погребському ліцеї  в рамках плану виховної роботи, тижня військово - патріотичного виховання та гуртка «Сокіл(Джура)» відбулися військово-спортивні змагання,  які були присвячені Дню Соборності-Злуки та Героїв Крут. Учасники змагалися у конкурсах "Неповне розбирання та складання автомата Калашнікова" ,  «Топографічне орієнтування з картою та компасом"» Стрільба з пневматичної  гвинтівки" (10-11 класи) та "Перетягування линви" ( 5-б клас).  Досвідчений офіцер запасу, полковник ОГФ Олег Андрійович Андрієнко,вчитель курсу «Захист України» та керівник військово-патріотичного гуртка «Сокіл (Джура)», разом зі своїми асистентами - рекрутом ОГФ України ОГП ДК Олександром Горшевіковим (11 клас) та старостою гуртка «Джура» Платоном Алекєєнко (5 клас), також факультативно навчав елементам мінно-вибухової безпеки, тактичного (топографічного) орієнтування зі зброєю та снайпінгу в умовах специфіки місцевості Зазимської громади.Сьогодні у змаганнях перемогли всі!Адже головна мета захоплюючих спортивних перегонів досягнута  - всі були і є з почуттям патріотизму, людяності, любові до своєї Батьківщини і свої родин, всі гідні звитяги молодих Героїв Крут, які майже 100 років тому захистили з честю і жертовністю свою Україну.Слава Україні! Героям Слава

Театр  тіней

Театр  тіней- мистецтво, що зародилося у давніх цивілізаціях Індії та Китаю. Учні 3 - Б класу на уроці ЯДС створили спектакль на основі казки « Колобок». Така  дослідницька діяльність дозволяє дитині відчувати себе справжнім першовідкривачем, дослідником, спонукає до постійного пошуку цікавої інформації, від чого розвиваються дослідницькі здібності. Досліди дають дітям реальні уявлення про різні сторони досліджуваного об’єкта, його взаємини з іншими об’єктами і з середовищем існування.

День памяті Героїв Крут

29 січня в Україні - день памяті Героїв Крут.Бій під Крутами мав важливе значення у контексті національно-визвольної боротьби за українську державність, фактично за наше з вами теперішнє і майбутнє. Сьогодні наші захисники, як і тоді під Крутами та в інших історичних битвах, відстоюють незалежність та соборність України, борються з російським агресором за ці одвічні національні цінності, чим продовжують ту справу, яку розпочали їхні ровесники століття тому.Учні 9-10 класів Погребського ліцею сьогодні відвідали захід вшанування пам'яті полеглих героїв біля Кургану Слави в селі Літки.Шануємо наших воїнів-захисників, пам’ятаємо полеглих у цій битві за свободу України, віримо у нашу перемогу

 Інформаційна безпека під час війни

26-29 січня класні керівники Погребського ліцею 1-11 класів провели з учнями виховні години та батьківські збори на тему "Інформаційна безпека під час війни". Дітям та батькам наголосили про важливість в умовах війни дотримуватися "інформаційної тиші" та проговорили правила поводження в інформаційному просторі. Вчителі з учнями провели роз'яснювальні бесіди з приводу неправильного поводження з інформацією, яка може зашкодити безпеці України та допомогти ворогу, розробили пам'ятки. Будьте обережні в інформаційному просторі та бережіть себе!

Наші попереду!

22-23 січня на гірськолижному курорті «Сорочин Яр» проходив відкритий чемпіонат у  Полтавській  області з гірськолижного спорту памʼяті Тараса Черкаського.Учень 4-А класу Погребського ліцею Семен Гузенко приймав участь у двох дисциплінах слалом та слалом- гігант В дисципліні слалом - гігант 22 січня Семен виборов золото, обійшовши 10-ох спортсменів в свій віковій категорії 23 січня взяв срібну медальв слаломі, обійшовши 17 спортсменів в своїй віковій категорії.Це не перші нагороди Семена з гірськолижного спорту. Минулого року в скарбничку спортсмена потрапила одна срібна та дві бронзові медалі.Вперше Семен став на лижі в 4 роки як турист. Захоплення переросло в улюблений спорт. Семен всім серцем вірить, що своїм прикладом він спонукає дітей та молодь до спорту і що у  гірськолижного спорту в нашій рідній Україні  велике майбутнє!Вітаємо Семена з перемогами та бажаємо успіхів!

Профорієнтація

23 січня, з  метою проведення профорієнтації учні 11 класу з класним керівником Селюк С.Ю. відвідали факультет кіно і телебачення Київського національного університету  культури і мистецтва. Учні дізналися багато корисної та цікавої інформації,  що допоможе їм визначитися з вибором майбутньої професії.

Новий рекорд України

З 06.12 по 09.13 місті Кам'янське Дніпропетровської області проходить Чемпіонат України для осіб з порушенням ОРА і зору.Учениця 9-б класу Погребського ліцею Бондарчук Олеся пливе на цих змаганнях 5 дистанцій. В перший день змагань Леся виконала вже офіційно норматив Майстра спорту України і посіла друге місце. Сьогодні вона встановила новий рекорд України на 50м брасом серед дівчат і посіла два перших місця на цій дистанції і на 200 м вільним стилем. Вітаємо Лесю з чудовими результатами! Бажаємо перемоги і в наступних дистанціях

"Насильство - це остання інстанція некомпетентних

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проходить Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства», Погребський ліцей провів низку заходів.#16_днів_проти_насильства #починайдіятиУчні взяли участь у акціях: «Синя стрічка – проти насилля»; «Біла стрічка»,  #НеВдарАпідтягнись (до міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок); «Червона стрічка» (до міжнародного Дня боротьби зі СНІДом);Вчитель з основ здоров’я Яворенко Микола Миколайович та медсестра Ігнатенко Галина Миколаївна провели для учнів 10-11-х класів урок «ВІЛ\СНІД стосується кожного».Практичний психолог Прибура Ольга Володимирівна провела інформаційні хвилинки           «Порядок дій у ситуації домашнього насильства». Діти робили малюнки, стінгазети присвяченні темі насилля.

7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Виховний захід «Миколай та нова команда ЗСУ»

Сьогодні 4-б класу з класоводом Гузенко Анною Олександрівною запросили  діток подивитися  виховний захід «Миколай та нова команда ЗСУ».На свято завітали Миколай, який вступив до лав ЗСУ, всім улюблений пес Патрон, а також янгольський загін волонтерів. Діти розповідали вірші та співали пісні патріотичного характеру, про Святого Миколая. На виховному заході учні повторили правила безпечної поведінки під час військового стану. 4-Б клас провів челендж добрих справ для глядачів. Учні разом із молодою командою грали в  гру «Так чи ні», під час якої  пригадали про важливі людські якості такі як: доброзичливість, дружелюбність, ввічливість, повагу одне до одного, працелюбність, любов до природи.І, звичайно, всі учні початкових класів сьогодні отримали солодкі подаруночки від св. Миколая.Вітаємо всіх зі святом! Зичимо добра, любові, міцного здоров‘я, перемоги!

Акція "Зігрій захисника"

У Погребському ліцеї  до Дня Волонтера та до Дня Збройних Сил України відбулася  акція "Зігрій захисника". Учні, батьки та вчителі вирішили привітати наших військових зі святом та подарувати їм зігріваючі коробочки ( енерго-бокси) наповнені чаєм, кавою печивом, теплими шкарпетками тощо. Учні писали листи нашим захисникам з теплими, щирими, добрими словами-побажаннями, оформляли коробочки малюнками, виготовляли обереги,  вкладали в них свою любов і вдячність. Також учні збирали макулатуру, щоб виручені кошти передати на потреби ЗСУ.Сьогодні ми передали коробочки та  кошти волонтерам Придесення. Щиро вітаємо волонтерів зі святом і дуже дякуємо за величезну роботу, яку вони роблять кожного дня! Бажаємо волонтерам та захисникам України міцного здоров'я, добра, тепла,  перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

#волонтерсвятогомиколая

Вихованці гуртка "Бісероплетіння" та учні 4-б класу підготувати свої особисті творчі подаруночки-обереги-привітання військовослужбовцям України до  Дня ЗСУ, який співпадає із Днем святого Миколая. Нехай ці чудові обереги захищають наших військових, а слова - побажання від діток збуваються! #волонтерсвятогомиколая @Українский державний центр позашкільної освіти          @Міністерство освіти і науки України

Андріївські вечорниці

Виховна бесіда на тему: " Кібербезпека. Булінг. Адміністративна та кримінальна відповідальність за правопорушення"

Сьогодні для учнів Погребського ліцею  представник ювенальної поліції Сергієнко Олександр Олександрович провів виховну бесіду на тему: " Кібербезпека. Булінг. Адміністративна та кримінальна відповідальність за правопорушення".У ході бесіди, посилаючись на відповідні статті законодавства України, учням розповіли про види правопорушення та про відповідальність, яка лягає на учнів та батьків за порушення законів,  адже як наголосив Олександр: " Незнання закону, не знімає відповідальністі". Тож бажаємо нашим учням не ставати порушниками, а бути свідомими громадянинами нашої держави та дотримуватися порядку і правил поведінки.

День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Голодомор – це геноцид українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром цілком або частково знищити український народ. Сьогодні  відбувся виховний захід, присвячений вшануванню пам'яті жертв Голодомору, на якому учні 8- А класу Погребського ліцею,  під керівництвом класного керівника Ляшенко Людмили Анатоліївни, розповідали про страшні події тих років. Також учні долучилися до Всеукраїнської акції "ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ" та поставили свічки біля пам'ятника жертв геноциду.У суботу 25 листопада о 16.00 пройдуть ще заходи з  вшанування памʼяті жертв Голодомору: панахида  біля пам'ятника та акція "Засвіти свічку памʼяті». На захід запрошуються усі бажаючі.

Правові засади відповідальності батьків у процесі виховання дітей

Велику роль у розв’язанні спільних завдань навчання й виховання учнів відіграють  батьки. Вчителі, учні та батьки мають працювати в тісному контакті.Класні і загальні батьківські збори є основною формою колективної роботи з батьками. Вони є важливим колективним видом роботи класного керівника з батьками учнів. Такі збори сприяють формуванню громадської думки батьків, об’єднанню їх в єдиний колектив. 14-15 листопада в Погребському ліцеї відбулися загальні батьківські збори, на які був запрошений інспектор сектору ювенальної превенції - Сергієнко Олександр Олександрович,  ним була проведена бесіда на тему: "Правові засади відповідальності батьків у процесі виховання дітей".Адміністрація висловлює велику подяку Сергієнку Олександру за участь у вихованні учнів!

Конкурс малюнків "Космічні фантазії"

В рамках місячника культури і мистецтва у жовтні серед учнів Погребского ліцею  було проведено конкурс малюнків " Космічні фантазії". Учні проявили свою чудову творчість та активність, показали свій талант, оригінальність та фантазію. Всіх учасників відзналили дипломами. Діти - великі молодці! Бажаємо і далі розвивати свою творчість і досягати великих успіхів!

День народження Євросоюзу

1 листопада день свого заснування відзначає Європейський союз – економічний та політичний союз, що об’єднує 27 незалежних держав-членів, розташованих у Європі.Сьогодні учні Погребського ліцею долучилися до флешмобу та виготовили прапори всіх країн, що входить у ЄС. Кожен клас проявив  творчих підхід до роботи: малювали, клеїли,  складали пазли. Віримо, що наша Україна в найближчі часи стане членом ЄС і дякуємо за підтримку.

А ми на відпочинок!

Ось і закінчилася перша чверть і наші учні можуть трішки відпочити, набратися сил на осінніх канікулах. В останній навчальний день перед канікулами вирішили добавити яскравості і позитиву у стінах ліцею та запропонували дрес-код на тему: " А ми на відпочинок..".Бажаємо гарного відпочинку на канікулах і не забувати дотримуватися всіх правил безпеки життєдіяльності, які сьогодні нагадали вчителі на виховних годинах

Трудовий десант "Хай сяє рідна школа чистотою"

День самоврядування

День самоврядування вніс невеличкий зміни у звичний навчальний процес у Погребському ліцеї,  адже сьогодні у ролі вчителів побували наші старшокласники - учні 9-11класів.До цієї події "юні вчителі" віднеслися дуже відповідально і серйозно. Напередодні вони заздалегідь ознайомлювалися з навчальним матеріалом, який мали викладати меншим  учням і ретельно готувалися до своїх уроків: конспекти, презентації,  цікаві повідомлення тощо.Всі учасники отримали багато позитивних емоцій, гарний досвід викладацької діяльності і, звичайно, передали свої знання іншим та навчили чомусь новому.

День оригінальних зачісок

Погода сьогодні принесла нам тепло "бабиного літа", зігріла теплим сонечком, а наші ліцеїсти вирішили порадувати красою перукарського мистецтва і презентували нам свої оригінальні зачіски.

Проєкт " Осінній вернісаж"

рамках місячника культури та мистецтва учні 3-А класу під керівництвом вчителя Гринько Наталії Віталіївни взяли участь у проекті " Осінній вернісаж". Діти проявили свою творчість у кулінарному приготувані бутербродів. Їхні роботи - це справжні витвори мистецтва, але вони не тільки оригінальні, але й дуже смачні!

День туризму

6 жовтня наші ліцеїсти взяли активну участь у проведенні заходу, присвяченому дню туризму. Для діток початкової школи провели цікаві конкурси та змагання учні 10-А, 10-Б, 11 класів. Діти презентували свої малюнки на асфальті на туристичну тему, кожен клас проявив дружність і патріотизм у виконанні пісні  "Ой у лузі червона калина", також старшокласники провели спортивні естафети та конкурси. Дітки пограли у боулінг, футбол, у гру "Крокодил", "Гуси-гуси".Не менш цікавими були туристичні естафети для учнів 5-9 класів, які провів вчитель фізичного виховання Ломонос О.Г. Свою відповідальність проявили учні, готуючи домашнє завдання на тему "Віртуальна екскурсія". Учні розповіли багато цікавих і пізнавальних фактів про своє рідне с. Погреби. Колективи показали свою згуртованість, спритність,  фізичну підготовку під час проходження естафет, які були пов'язані з туризмом: укладання рюкзака, рух по купинах, подолання перешкод,  транспортування потерпілого, чищення картоплі, перенесення води.А свою спортивну підготовку, майстерність у  керуванні велосипедом учасники показали під час проходження конкурсу з подолання перешкод на велосипедах, який проводив вчитель фізичної культури Марченко М.Ю.Після змагань і конкурсів всі туристи підходили до польової кухні, де представники ДФТГ видавали смачний куліш та узвар. Оригинальними і  смачними були і бутерброди, які готували самі туристи. Всіх учасників нагородили грамотами за активну участь у заході.

З днем знань!

З Днем знань та початком нового навчального року!Веселковими барвами сьогодні зустрічав Погребський ліцей своїх учнів.Із хвилюванням і радістю, вперше переступили поріг ліцею 48 маленьких першачків.
Теплими усмішками і любов'ю  приймали їх вчителі - Ютовець Наталія Олександрівна та Трояновська Тетяна Вячеславівна, саме вони поведуть їх захопливою, неймовірно цікавою стежиною шкільного життя. Для них вперше пролунав святковий дзвоник, який запросив на перший шкільний урок.
Не менш зворушливим був Перший дзвоник і для одинадцятикласників та їх класного керівника Селюк Світлани Юріївни, адже він покликав їх на фінішну пряму у стінах ліцею. Тож нехай цей рік для них буде наповнений яскравими враженнями, корисними знаннями, високими досягненнями, дивовижними відчуттями.
Наша країна переживає зараз складні часи, але ми щиро віримо, що веселка зійде над нашою землею і по ній ми прийдемо до Перемоги. Бажаємо всім сил, наснаги, успіхів, завзяття і мирних днів! Дякуємо нашим Захисникам! Віримо у світле майбутнє! Нехай крила успіху піднімають кожного до найвищих висот! Слава Україні!

ІІІ місцем на ХХХІ обласному огляді-конкурсів  читців імені Т.Г. Шевченка

Вітаємо учня 11 класу Погребського ліцею,  Марченка Владислава Володимировича, з почесним ІІІ місцем на ХХХІ обласному огляді-конкурсів  читців імені Т.Г. Шевченка у віковій категорії від 18-35 років!!!Радіємо і пишаємося результатом! Бажаємо подальших високих здобутків, реалізувати свої мрії,  прославляти неньку Україну та свій рідний край!
Header image

27.03.2023 у Погребському ліцеї провели суботник.

До роботи активно долучилися учні, батьки, вчителі та працівники закладу. На території ліцею зробили побілку дерев та бордюрів, упорядковали шкільні квітники, висадили нові дерева самшиту, туй, кущі калини та бузку. Всім учасникам дуже дякуємо за участь у весняній толоці!
Feature imageFeature imageFeature imageFeature imageFeature image

Наші попереду!

22-23 січня на гірськолижному курорті «Сорочин Яр» проходив відкритий чемпіонат у  Полтавській  області з гірськолижного спорту памʼяті Тараса Черкаського.Учень 4-А класу Погребського ліцею Семен Гузенко приймав участь у двох дисциплінах слалом та слалом- гігант В дисципліні слалом - гігант 22 січня Семен виборов золото, обійшовши 10-ох спортсменів в свій віковій категорії 23 січня взяв срібну медальв слаломі, обійшовши 17 спортсменів в своїй віковій категорії.Це не перші нагороди Семена з гірськолижного спорту. Минулого року в скарбничку спортсмена потрапила одна срібна та дві бронзові медалі.Вперше Семен став на лижі в 4 роки як турист. Захоплення переросло в улюблений спорт. Семен всім серцем вірить, що своїм прикладом він спонукає дітей та молодь до спорту і що у  гірськолижного спорту в нашій рідній Україні  велике майбутнє!Вітаємо Семена з перемогами та бажаємо успіхів!